Teleskopik vinçler hakkında bilinmesi gerekenler

TELESKOPİK VİNÇ NEDİR? HANGİ ALANLARDA KULLANILIR?

Araç üstü teleskopik özellikli vinç modelleri, işlerinizde ve şantiye benzeri alanlarınızda tercih edebileceğiniz niteliklere sahip durumdadır. Aynı şekilde mobil vinç modellerini ve diğer vinç seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Bu sayede size uygun olacak modele çok daha kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

teleskopik vinç 200 tonluk

Teleskopik Vinç Kiralama İşlemi Yapılırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Bu güne dek pek çok sayıda kuruluşa hizmet sunan sektör firmalarıyla taşıma ve yük konusunda sizler de kaliteli ve güvenilir bir hizmet alabilirsiniz. Firma seçimi yaparken iş güvenliği ve müşteri memnuniyeti esasıyla faaliyetlerini sürdüren bir kuruluş olmasına özen göstermelisiniz. Teleskopik vinç modellerinin yanı sıra diğer tüm modellerinin sağlam, güvenli ve çalışır durumda olmasına da dikkat etmelisiniz. Bu araçların bakımının düzgün bir şekilde yapılmış olması da kesinlikle önemli bir detaydır. Sizler de bu detayı göz önünde bulundurarak vinç kiralama işlemlerinizi yapmalısınız.

160 TONLUK TELESKOP vinç

Mobil Teleskopik Vinç Modelleri Nerelerde Kullanılabilir?

İlk olarak bu araçların ne olduğuyla ve nerelerde tercih edildiğiyle alakalı bilgi edinmek gerekir. Mobil vinç araçları aslında kendi sınıfında en sık tercih edilen vinç modellerinden biri olarak belirtilebilir. Vinçler genel itibariyle inşaat malzemelerini üst katlara kaldırmakta ve belirli doğrultularda hareket ettirip inşaat alanında istenen yere taşımaktadır. Bu gibi işlemler için tercih edilen sepetli vinç araçlarını sizler de tercih edebilir ve işlemlerinizi sürdürebilirsiniz.

Mobil Teleskopik Vinç Nedir ve Çalışma Alanları Nelerdir?

Vinçler yatay ve düşey hareketleri aracılığıyla genel itibariyle her türlü yükün konumunu değiştiren makinelerden ibarettir. Bu makineler daha çok ağır yüklerin taşınmasında ve zemine sabitlenmiş makinelerin kurtarılmasında tercih edilmektedir. Bum uzunlukları ise 10-40 m aralığında ve kapasiteleri de 10-60 ton aralığında değişmektedir. Kiralık vinç hizmetlerinden faydalanırken sizler de bu ayrıntılara dikkat etmelisiniz. Pinyondişli üstünde 3600 dönebilen türleri olmasının yanı sıra 180 derecelik dönüş yapabilen çeşitleri daha fazla tercih edilmektedir. Aynı şekilde hiyap vinç modellerinin de talep gördüğünü belirtmek gerekir. Ayrıca bu araçlar ön ve arka kısma ilave edilen destek ayaklarla ağır yükleri kolay bir şekilde kaldırmaktadır.

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s